Mokytoja Ramunė Gulbinskienė.

3-ios klasės archyvas

Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“ baigėsi. Jame dalyvavo 18 mūsų klasės mokinių. Sveikiname Diplomantus ir dėkojame  visiems už dalyvavimą.

Mokinių rezultatus galima rasti šioje internetinėje svetainėje : http://www.olympis.lt/index.php?page=print_results&school_id=1184&year=

**************************************************

Lapkričio 25d. 3 klasės mokiniai  ir mokytoja R.Gulbinskienė dalyvavo renginyje ,,Atliekų mažinimas: visiems ir apie viską",  kuris vyko Klaipėdos Jaunimo centre.  
Renginys skirtas Atliekų mažinimo savaitei paminėti. Jį organizavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.  Mokiniai klausėsi KU studentų pranešimų apie maisto atliekų tvarkymą, kaip iš organinių atliekų gaminama energija, kiek plastiko surenkama pajūryje. Žiūrėjo trumpų filmų ciklą apie atliekų rūšiavimą Klaipėdoje. Žaidė interaktyvius žaidimus atliekų tvarkymo tema. Laimėję gavo įvairių prizų. Turėjo galimybę keistis daiktais mugėje, gaminti Kalėdinius žaislus iš perdirbimui tinkamų atliekų. Renginys buvo įdomus ir naudingas!
Akimirkos

žaidimai spausk nuorodą http://intro.vilnius.lt/rupestingas-miestas/atlieku-rusiavimas/

Džiugu, kad Matematiniame žaidime-konkurse "Matematikos ekspertas 2015", kur dalyvių net 400, mūsų trečiokai patenka į dešimtuką rezultatyviausių! Prie surinktų taškų skaičiaus prisideda Tomas, Martyna, Dovydas, Aurora, Meda, Vilius ir Ūla. Sėkmės skaičiuojant Jums vaikai ir kovojant :)!

 

 

Spalio 21d  dalyvavome edukaciniame projekte  „Uvertiūra“, kuris vyko Klaipėdos Valstybiniame Muzikiniame teatre. Edukacinės programos „Uvertiūra“ metu  turėjome galimybę susipažindinti su įvairiomis scenos meno sritimis, teatralizuotos kelionės po teatro pastato erdves metu pamatyti, kur ir kaip gimsta spektakliai. Stebėjome 

ES šalių jaunųjų muzikantų konkurso baigiamojo koncerto repeticiją

Dirigentas Wolfgang HARRER (Austrija)

Atlikėjai: Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras, solistė Mariya KARPINETS (obojus, Ukraina, Norvegija). 

 

bei Operetės 

Misteris X (Cirko princesė) 

  

| Mister X (Die Zirkusprinzessin)

šokių repeticiją.

 

Moksleivių šaškių turnyro akimirkos

šaškės šaškės1 šaškės2

3 KLASE

Mokytoja metodininkė Ramunė Gulbinskienė, pailgintos grupės auklėtoja Violeta Timašiova.

Sveikiname ir džiaugiamės, mokinio, Tomo Žičkaus pergale, vaikų žurnalo "Naminukas" Nr. 8 konkurse "Ei, ar girdi?".

 Sveikiname ir džiaugiamės, mokinio Viliaus Čiužausko bėgimu renginyje "Ginatrinė Jūrmylė" užėmusiu 2 vietą tarp 0,5 jūrmylės bėgikų berniukų tarpe (laikas 4:25). 

Akimirkos iš renginio

JURM1 JURM2 JURM3 JURM5 JURM6 JURM7 JURM8 JURMYLE4

Ūla ir Aurora Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje dalyvavo susitikime su vaikų rašytoja ir iliustruotoja ,knygelių Kakė Makė autore Lina Žutaute . Akimirkos iš susitikimo.

kaka make 2 KAKE MAKE 1 KAKE MAKE 3 kake make

 

Scannen2