Print (burbulai)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ dalyvauja Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame projekte „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių  sveikos gyvensenos skatinimas“ paskaitų cikle „Sveikos mitybos ABC“.

Paskaitas vedė Visuomenės sveikatos biuro dietistė Saulė Griniūtė. Ji, kartu su vaikais, prisiminė maisto piramidės principus. Taip pat, buvo aiškinama, kokius nesveikus produktus galima keisti į sveikus. Buvo mokoma, kas sudaro pietų lėkštės proporciją– daržovės ir salotos užima pusę lėkštės, mėsa ir garnyras po puses pusę. Taip pat kokius produktus ar patiekalus geriausia valgyti vakare.

Antroje paskaitoje vaikai mokėsi maisto paruošimo būdų, buvo aiškinama, koks paruošimo būdas yra sveikiausias, o koks nesveikiausias. Priešmokyklinukams buvo rodoma maisto gaminimo įranga ir aiškinama, kaip galima pagamint tam tikrą patiekalą, naudojant vienokius ar kitokius įrankius.

Paskutiniame užsiėmime kalbėta apie tai, kaip užauga vaisiai ir daržovės, ant ko jie auga. Taip pat daugiausia dėmesio skirta įvairaus maisto: duonos, kruopų, pieno produktų ir kt. atsiradimui. Užsiėmimai vaikams labai patiko, visų paskaitų metu jie buvo aktyvūs, noriai žaidė žaidimus. 

 

Projekto veiklos finansuojamos iš Europos socialinio fondo. Daugiau informacijos: www.esinvesticijos.lt

Daugiau informacijos apie projektą: http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/projektai/klaipedos-miesto-tiksliniu-gyventoju-grupiu-sveikos-gyvensenos-skatinimas/

KLAIPĖDOS ŠALTINĖLIO profilaktinių duomenų analizė 2018

IMG_0302 IMG_0313

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Difterija

Vaiko agresija

Vėjaraupiai

Oro tarša

Gripas ar peršalimas

PEDIKULIOZĖS LANKSTINUKAS

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „ŠALTINĖLIS“ LANKANČIŲ VAIKŲ PROFILAKTINIŲ SVEIKATOS PATIKRINIMŲ 2018-2019 METŲ DUOMENŲ ANALIZE

KLAIPĖDOS „ŠALTINĖLIO profilaktinių duomenų analizė 2018