Sausio 31 dieną,,Bitučių" grupės mokytoja Rasutė kartu su vaikais kalbėjo ir aptarė grūdinių kultūrų naudą žmogaus sveikatai, kokių naudingų medžiagų turi sėklos. Aptarėme jų išvaizdą, dydį, spalvą, jas ragavome. Po pokalbio su vaikais pjaustėme obuolius griežinėliais, ant jų viršaus tepėme medų ir pabarstėme sėklytėmis. Pasigaminę patiekalą visi kartu pasivaišinome. Nusprendėme, kad šį patiekalą vaikai gamins kartu namuose su tėveliais..  

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymogrupė. Ją lanko 6-7 metų vaikai. Dirba priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasutė Varanavičienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Ciparienė. Auklėtojos padėjėja Irena Čemertinienė. 

 

Išvyka į krepšinio mokyklą

2019 m. kovo 13 d. ,,Bitučių" grupės vaikai kartu su mokytojomis Dalia ir Rasa vyko į ,,Švyturio" arenoje esančią V. Knašiaus krepšinio mokyklą. Išvykos metu kartu su kitų miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikais lenktyniavo, mokėsi krepšinio žaidimo elementų. Vaikams buvo smagu pamatyti šioje mokykloje esančius krepšinio komandų apdovanojimus, treniruoklių sales. Grįžo kupini įspūdžių.

1 2 3 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Kovo 20 dieną ,,Bitutės“ grupės vaikai vyko į knygyną „Pegasas“ ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Sveikas maistas“. Knygyno konsultantė Ineta įdomiai vaikams pasakojo apie sveiko maisto naudą žmogui, kodėl mums būtina ir reikalinga sveikai maitintis, kam reikalingas žmogui vanduo. Iš skaitomos pasakos vaikai išsiaiškino, kas turėtų  būti  ant mūsų stalo kasdien valgoma ir kaip dažnai, kokie maisto produktai saikingai vartojami, o kokių produktų reikėtų vartoti retai arba visai atsisakyti. Vaikai įtvirtino ir pagilino savo turimas  žinias apie maistą iš paveikslėlių sudėliodami produktų sveikos mitybos piramidę.

 Dėkojame konsultantei  už suteiktas žinias ir už dovanotas knygutes vaikams.

                                                                                      Mokytojos ir vaikai

 

20190320_103344 20190320_104846 20190320_105750 20190320_110409