Kalendorius
2020 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Steigėjas
Steigėjas

Mieli tėveliai,

Tais atvejais, kai Jūs savo vaiko priežiūros negalite užtikrinti  namuose dėl būtinybės darbo funkcijas atlikti savo darbo vietoje ir jei tai patvirtinsite abiejų tėvų darbdavio pažymomis (kas dirba ne pas darbdavį – patento ir kt. pažymos), nuo 2020-04-27 lopšelyje – darželyje „Šaltinėlis” bus teikiamos vaikų priežiūros paslaugos.

Daugiau informacijos yra išsiųsta el. dienynu „Musų darželis“ priemone. Tiems, kas dar neprisijungė, dėl vaiko priežiūros paslaugos skambinkite į raštinę:

8 (46) 314 761 arba rašykite info@saltinelisklaipeda.lt ir Jums bus suteikta reikalinga informacija.

SVARBU!

  • Vaikų maitinimas organizuojamas tik savu, iš namų atsineštu maistu.
  • Vaikų priežiūra organizuojama ne didesnėmis kaip 10 vaikų grupėmis.
  • Atvedantys ir paimantys iš įstaigos vaikus asmenys turi dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  • Vaikų priėmimas bus organizuojamas taip, kad būtų išvengta tėvų lankymosi grupės patalpose.
  • įstaigos lankyti vaikams sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“.
  • DĖMESIO. COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) perdavimo rizika ĮMANOMA, jei vaikas gyvena kartu su asmenimis priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“.
  • Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt., pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimai ir pan. negalės būti priimami dalyvauti grupės veikloje.