Trečius metus iš eilės Klaipėdos lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ dalyvauja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamame žingsnių iššūkyje 
Kviečiame ir šiais metais visus bendruomenės narius prisijungti – judėkime kartu, rinkime žingsnius ir siekime dar geresnių rezultatų!
Taip pat kviečiame visus į atidarymo šventę – pradėkime šį iššūkį kartu, su gera nuotaika ir energija! 

