Menu Close

Praktinė konferencija „Ugdytinių fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimo priemonių taikymas kasdienėje veikloje”

Gegužės 12 d. neformaliojo ugdymo mokytoja Dalia Kondrackienė dalyvavo lopšelio-darželio „Švyturėlis” organizuotoje praktinėje konferencijoje „Ugdytinių fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimo priemonių taikymas kasdienėje veikloje”. Dalia vedė atvirą veiklą „Inovatyvių priemonių panaudojimas kasdienėje veikloje, stiprinant ugdytinių fizinę sveikatą“. Konferencijos metu vaikai, žaisdami judriuosius žaidimus, šokdami ir atlikdami kitas fizines veiklas, stiprino savo fizinę ir emocinę sveikatą. Vėliau įstaigos ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Regina ir Ingrida dalinosi patirtimi ir skaitė pranešimą „Per lengvumą į efektyvumą – emocijų suvokimas ir raiška kasdien“. Dėkojame socialiniams partneriams už nuoširdžią partnerystę!

 

Skip to content