Menu Close

„Vaidinimų kraitelė” šventė

Teatras kuria stebuklingą pasaulį – pilną fantazijos, džiaugsmo ir nuotykių. Spalio 11 d. Jono kalnelio viešąją erdvę užliejo muzika, vaikų juokas, teatriniai žaidimai ir kūryba – čia vyko Klaipėdos miesto ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinės raiškos festivalio „Vaidinimų kraitelė“ šventė. Šventėjė dalyvavo „Šaltinėlio” skyriaus priešmokyklinukai iš „Bitutės” grupės ir „Kregždutės” skyriaus „Ežiukai” grupės penkiamečiai su mokytojomis.

Šventės organizatorės – Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro koordinuojamo ikimokyklinio ugdymo (teatro) mokytojų metodinio būrelio pirmininkė D. Volkovaitė bei mokytoja R. Poškienė, renginyje dalyvauti kvietė pedagogus ir vaikus iš teatrine pakraipa dirbančių ikimokyklinio ugdymo  įstaigų, o įkvėptos Baltojo švyturio metų, ragino šventės dalyvius puoštis išradingais, jūros temą atspindinčiais kostiumais.

Pakviesti žaisti, mažieji drąsiai improvizavo, laisvai kūrė vaidmenis, mokydamiesi išreikšti save per mimiką, judesį, skirtingas emocijas. Kaip ir kasmet, šventę papuošė spalvinga vaikų ir mokytojų eisena, o siurprizu tapo žaismingas klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklis.

Skip to content